גיבוש לעובדים הדרך הנכונה לגיבוש

אמנם אין תשובה קונקרטית לשאלה זו, אך חשוב לציין שאנשים נוטים להימשך למשרות בעלות פוטנציאל ושכר גבוהים. זו הסיבה שהעבודות הנפוצות ביותר בתחום נתון הן בדרך כלל המבוקשות ביותר. במחקר זה, נמצא שאחת התפקידים הפופולריים ביותר בהודו הייתה מהנדס תוכנה. למעשה, בהודו יש מחסור של למעלה ממיליון אנשי IT. משמעות הדבר היא שמהנדסי תוכנה יכולים לפצות על נתח גדול מכוח העבודה הזמין של ה-IT ולהגדיל את שכרם ביותר מפי 10 לעומת עמיתיהם שאינם עובדים כמהנדסי תוכנה.

ארגונים רבים מבצעים שינויים בתהליך הגיוס שלהם כדי להתאים יותר למשימתם. חברות מסוימות משלבות יותר אוטומציה בתהליך הגיוס כדי להאיץ את הזמן שלוקח לגייס ולמלא משרות פתוחות. חברות מובילות בתחום משאבי האנוש כבר החלו ליישם את השינויים הללו על ידי שימוש בבינה מלאכותית, רובוטיקה ואוטומציה על מנת לייצר הערכות מדויקות יותר של מחפשי עבודה. תפיסה שגויה נפוצה לגבי עתיד העבודה היא שתהיה אבטלה המונית עקב מחסור במקומות עבודה זמינים או חוסר יכולת של עובדים למצוא עבודה או שיהיו להם מספיק כישורים לתפקיד הרצוי להם. עם זאת, מעסיקים רבים מגיבים בדרכים חדשניות להסתכל על כוח העבודה על ידי שימוש בכלי AI ואוטומציה על מנת למזער את שיעורי האבטלה.

עבודה לחיים לעובדים

היווצרות האיזון בין עבודה לחיים לעובדים היא דאגה גדולה לחברות. חשוב להיות מודעים לסוגי המשאבים השונים העומדים לרשותכם בבואכם לוודא שהעובדים שלכם מרוצים ומעורבים בעבודתם. זה כולל הכל מצוות המנהיגות ועד מדיניות בתוך ארגון. הפורמט של מדריך לעובדים הופך ליותר ויותר פופולרי וחיוני. ככל שמספר העובדים הולך וגדל, כך עולה הצורך במסמך קבוע המתאר את המדיניות והנהלים של החברה.

אם החברה שלך זקוקה לכותבי תוכן, יש כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי לוודא שהצוות שלך מוכן לעבודה. ראשית, בקש מכל חברי הצוות שלך להשתתף באימון בנושא כתיבה ויצירת תוכן. זה יבטיח שהם יודעים את יסודות העבודה שלהם ויוכלו להבין מה מצופה מהם. לאחר מכן, ודא שלכולם יש מחשב נייד או טאבלט איתם כל הזמן כדי שיוכלו לרשום רעיונות ברגע שהם עולים. לבסוף, ודא שלכל אחד יש גישה לחלל משרדי שבו הם יכולים לכתוב ללא הסחות דעת. אמנם אנחנו לא חושבים שכלי כתיבה של בינה מלאכותית מהווים תחליף לקופירייטרים אנושיים, אבל טוב לחשוב קדימה לפני שמכניסים בינה מלאכותית. בתעשיות מסוימות כמו שיווק דיגיטלי או סוכנויות יחסי ציבור, כותבי בינה מלאכותית

גיבוש עובד בסביבה עסקית

מאמר זה מדבר על גיבוש עובד בסביבה עסקית. המאמר מתחיל בדוגמה של חברה גדולה והטבות לעובדיה הכוללות שירותי בריאות, טיפול בילדים בעלות נמוכה, ארוחת צהריים חינם ומרכז כושר. לאחר מכן הוא ממשיך לדבר על המדיניות לעובדים שגם דנים בה בפירוט. חלק מהפוליסות כוללות לוחות זמנים גמישים לעבודה, חופשה בתשלום כאשר העובדים זקוקים לכך, אפשרויות מזון בריא וימי חופשה. כשאנשים חושבים על חברות הם חושבים על חבילות ההטבות שלהם אבל יש גם הרבה דברים אחרים שחשובים כמו פוליסות כמו אלו שהוזכרו לעיל. ניתן להתאים פוליסות אלו לכל תפקיד בעבודה ואף ניתן להתאים אותן בהתאם לצרכים האישיים שלכם. מכיוון שלחברות שונות יש צרכים שונים, הן לרוב יוצרות מדיניות ייחודית משלהן עם כמה גורמים משותפים כגון שכר.

למידע נוסף ביקרו באתר שלנו: המרכז לימי גיבוש

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
בלוג

24 שעות בבית אבות סיעודי

בדיוק לפני 5 שנים, הוריי ואני החלטנו להעביר את סבתי האהובה לבית אבות. שמי דני ואני כותב את המאמר הזה