איך לבחור מכון קעקועים?

תוכן עניינים

איך לבחור מכון קעקועים? שאלת השאלות. והרי, מדובר בקעקוע, אשר יישאר עימנו עד לשארית חיינו. מחויבות שכזו מוכרחה להתבצע באופן המושלם והמדויק ביותר, לא פחות מזה. קעקוע שנהיה מרוצים ממנו יגרוף מחמאות, יעלה את המוטביציה והתחושה האישית שלנו וכנראה שלא נצליח להפסיק להסתכל עליו במראה בחיוך מרוצה. ואילו עבודת קעקוע שתתבצע בצורה פחות טובה ולא מדויקת לרצונותינו, יכולה לגרום לתחושות הפוכות לחלוטין ולא נעימות כלל. על כן, בחירת מכון הקעקועים שלנו חשובה אף יותר מכתובת הקעקע שנבחר בסופו של דבר לקעקע על גופנו. אמן הקעקועים שלכם חייב להיות אמן מוכשר, צייר בחסד, אשר יודע את העבודה בצורה הטובה ביותר. אז איך לבחור מכון קעקועים? במאמר זה תקבלו את כל התשובות לכך.

 

אמנות או לא להיות

משנבין שאמן הקעקועים שלנו מחויב להיות צייר בחסד, נוכל להסתכל על התמונה בצורה ברורה הרבה יותר בחיפושנו אחר מכון הקעקועים הבא שלנו. והרי, כתובת קעקע היא ציור אשר מצויר על גופנו, ועוד כזה שאמור להישאר עימנו, מוטבע על גופנו לשארית חיינו. אי לכך חשיבות רמת הציור והמקצועיות הן משמעותיות משאפשר לתאר. טרם בחירתנו את מכון הקעקועים שלנו, נציץ בתיקי עבודות של מקעקעים. יש לבחון הן את יכולת הציור של המקעקע, להציץ באיורים ועבודות ציור, וכמובן לאחר מכן לבחון גם את תיק העבודות המקצועי של המקעקע. נציץ בעבודות קעקוע שביצע המקעקע, נבחן את הפרטים הקטנים ונבין האם אנו מתחברים לסגנונו. יש גם לבדוק את הסגנונות השונים ואת שליטת המקעקע בהם, בין אם קעקועים קטנים או קעקועים גדולים, קעקועים ראליסטים או קעקועים קווים, וכל סגנון אחר. המלצה טובה היא גם לבחון את הביקורות בעמודי הרשתות החברתיות של המקעקע, ברשת האינטרנט וכמובן, מפה- לאוזן.

קרדיט תמונה: תומר קעקועים

סדר, ניקיון ושמירה על הבריאות

אני מרחק נגיעה ממענה על השאלה "איך לבחור מכון קעקועים?". כעת, משמצאנו איש מקצוע שאנו מתחברים לעבודותיו, חשוב מאד, ואף החלק הארי בבחירת מכון קעקועים, הוא שמירה על בריאותנו. עלינו לבחון את רמת הניקיון, הסטריליות והסדר. חשוב להבין, ככל שמכון הקעקועים עצמו יהיה מסודר ונקי יותר, כך עולה הסיכוי שלנו לשמור על בריאותנו בהליך אשר מחייב סטריליות למען שמירה על הבריאות.

תחילה, נוודא כי מכון הקעקועים בעל רישיון עסק, ורישיון מטעם משרד הבריאות. שני אלו חשובים במיוחד טרם ביצוע הבדיקות הבאות. בשנית, נגיע אל מכון הקעקועים עצמו ונבחר את סביבת העבודה. נבחן את המכשירים והכלים איתם עובד המקעקע, האם הם סטריליים ועברו חיטוי? הן לכשעצמם ובמיוחד במעבר שבין לקוח אחד לאחר. חשוב גם לוודא פתיחת מחטים חדשות לעבודת המקעקע בין לקוח אחד לאחר. שנית, נוודא כי לאורך כל ההליך המקעקע שלנו שומר על סטריליות ומשתמש בכפפות, וכמובן שהוא מקפיד לשטוף את ידיו טרם תחילת העבודה. כמו כן חשוב להקפיד כי אם ישנן הפסקות במהלך עבודת הקעקוע, המקעקע דואג לשטוף את ידיו לפני כל תחילת עבודה מחודשת. שלישית, אל תשכחו שמדובר בבריאות שלכם. על כן, תרגישו בנוח לשאול כל שאלה את המקעקע שלכם בדבר השמירה על הסטריליות במכון. מקעקע מקצועי לעולם לא ימנע מלתת לכם את המענה הראוי ביותר.

קרדיט תמונה: תומר קעקועים

הרגשה של בית

אחר שבדקנו את הפרמטרים החשובים מאד לעיל, ואנו עומדים לפני ביצוע הקעקוע המרגש, נבחן קריטריון נוסף וחשוב לא פחות. קריטריון זה הוא התחושה הפנימית שלנו, האם אנו מרגישים בנוח במכון הקעקועים שבחרנו? חשוב להבין, שביצוע קעקוע הוא פעולה אינטימית, אשר דורשת תחושה מקסימלית של נוחות ביניכם לבין איש המקצוע שלכם. את התחושה הזו תוכלו להבין כבר מהכניסה אל מכון הקעקועים. האם האווירה המושרית במכון הקעקועים לטעמכם? האם סגנון המקעקע תואם את טעמכם? וכמובן, האם ישנה נעימות ביניכם לבין איש המקצוע שלכם? אם התשובה לשאלות אלו היא חיובית, מצאתם את מקומכם. וכעת אנו קרובים יותר מתמיד מלענות על השאלה איך לבחור מכון קעקועים, ולהישאר בטעם של עוד.

אצלנו בסטודיו T.S, אנו מאמינים שיחס אישי ושירות לקוחות הוא חלק בלתי נפרד מחווית הלקוח. על כן, אנו מקפידים שלצד איכות בלתי ניתנת לפשרות, יש להקפיד על חוויה לא פחות ממושלמת בזמן שהיית הלקוח במכון. לפרטים נוספים השאירו פרטיכם, ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email