תשדרגו את איכות חייכם עם משכנתא הפוכה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם במצב שבו נאלצתם להתפשר על איכות חייכם? יש כאלה שעבורם התפשרות על דברים מסוימים היא דרך חיים, מציאות שקשה להשלים איתה. כדי שתוכלו לחיות חיים מספקים יהיה עליכם לדאוג שלא להתפשר על אף פרט. נזכיר כי חיים פעם אחת, לכן חובה לנצל את כל האפשרויות שניצבות לפנינו. משכנתא הפוכה היא פתרון לבני הגיל השלישי שרוצים להראות כי הגיל הוא רק מספר. בעוד הבנקים מסרבים לתת לבני הגיל השלישי משכנתא רגילה, תהיה אפשרות לקחת משכנתא קצת אחרת. המשכנתא ההפוכה הפכה להיות לדרך האידיאלית עבור אותם אנשים לחיות חיים מספקים ומלאים ללא הנחות.

 

משכנתא הפוכה – מה המשמעות?

 

כל אחד יכול לחשוב על משהו אחר כאשר מדברים על משכנתא שהיא הפוכה. אולי השם של המונח לא עושה סדר, אך אחרי שנסביר לכם את המשמעות לא יהיו לכם סימני שאלה. המשכנתא הזאת מיועדת לבני הגיל השלישי, בדרך כלל לאלה שמתקרבים לגיל 60. המשכנתא הזאת הפוכה מכיוון שהיא משנה את המציאות שאותה אתם מכירים. מה זה אומר? שלא תצטרכו להחזיר החזר חודשי כל חודש או להביא הון עצמי טרם לקיחת ההלוואה. תמורת שעבוד הנכס שבבעלותכם תהיה לכם אפשרות לקחת משכנתא בסכום מוגדר מראש. כך תוכלו באמצעות המשכנתא להגשים את כל החלומות ואת כל השאיפות שנותרו לכם.

 

מה הופך את המשכנתא ההפוכה למיוחדת?

 

המשכנתא ההפוכה היא מיוחדת מכיוון שהיא לא דורשת מהלווה לעבור בירוקרטיה מעייפת. סך הכל מה שצריך לעשות זה רק להחזיק בנכס, היום לרוב האנשים בני הגיל השלישי יש נכס בבעלותם. אחרי שעבוד הנכס הם יוכלו לקבל הלוואה גדולה שתהיה מיועדת לכל מטרה. אתם אלה שבוחרים מה לעשות עם הכסף שאותו אתם מקבלים מיד עם אישור השעבוד. בשונה ממשכנתא רגילה שמיועדת לרכישת דירה, כאן תוכלו לעשות עם ההלוואה מה שתרצו. הכי חשוב שתוציאו ממנה את מירב התועלת, ולא תעשו לעצמכם הנחות בהקשר הזה. הלוואה הפוכה ניתן לקחת מהבנקים אך מעוד כל מיני גופים אחרים.

 

כמה זמן לוקח עד שמקבלים משכנתא הפוכה?

 

לא ממתינים הרבה זמן על מנת שהמשכנתא ההפוכה תקבל את החותמת הסופית. משכנתא הפוכה ברוב המקרים ניתנת בתוך זמן קצר, מספר מועט של שבועות. אחרי שהמשכנתא מאושרת תוכלו לראות על המקום את הכסף בחשבן הבנק כמו שרציתם מלכתחילה. האם חובה לקחת משכנתא מהסוג הזה? התשובה היא לא. יש כאלה שרוצים להשאיר את הנכס בירושה עבור בני המשפחה האחרים. עם זאת בו בזמן אסור לכם להגיע למצב שבו יהיה עליכם להתפשר על איכות החיים. קחו לעצמכם את הזמן להבין מה אתם רוצים להשיג שעדיין לא השגתם. אם הכסף זה הבעיה כל מה שצריך לעשות זה לחשוב על משכנתא מסוג אחר.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email